Administrasjon

Lars Bakketun, daglig leder

lars.bakketun@gramo.no
982 50 735

Øystein Rudjord, seniorjurist
oystein.rudjord@gramo.no
905 26 907


Tor Bernhardsen, prosjektleder - rapportering og avregning
tor.bernhardsen@gramo.no
22 00 77 90

Helene Svaland Johansen, kontormedarbeider

helene.johansen@gramo.no
971 64 482


Gramo for medlemmer – telefon 22 00 77 80

Torill Nesøen, leder medlemsavdelingen
torill.nesoen@gramo.no
917 55 440

Ann Mari Skog, medlemsservice for artist og musiker
annmari.skog@gramo.no
22 00 77 71

Julia Witek, medlemsservice for artist og musiker
julia.witek@gramo.no
22 00 77 93

Morten Møller, medlemsservice og ISRC for artist og musiker
morten.moller@gramo.no
22 00 77 82

Rikard Haugen, Produsentansvarlig (plateselskap og mastereier)
rikard.haugen@gramo.no
22 00 77 95

Kristian Hultgren, utenlandsavtaler - artist og musiker
kristian.karl.hultgren@gramo.no
22 00 77 91

Henriette Korsmo Berg, utenlandsavtaler - artist og musiker
henriette.berg@gramo.no
22 00 77 81

Kristoffer Eikrem, utenlandsavtaler - artist og musiker
kristoffer.eikrem@gramo.no
22 00 77 94


Gramo for bedrifter – telefon 22 00 77 97

Anne Tone Raknes, leder markedsavdelingen
annetone.raknes@gramo.no

Suzanne Nyhuus, kampanjeansvarlig
suzanne.nyhuus@gramo.no

Tone Gunnarsen, markedskonsulent
tone.gunnarsen@gramo.no

Katrine Høksnes, markedskonsulent
katrine.hoksnes@gramo.no

Kjartan Thilo Lode, kundekonsulent
kjartan.lode@gramo.no

Martin Halla
kundekonsulent
martin.halla@gramo.no


Kommunikasjon

Rita H. Mamelund, lederassistent og kommunikasjonssjef
rita.mamelund@gramo.no
907 82 954

Bastian Daae, kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør (permisjon til august 2023)
bastian.daae@gramo.no
975 47 640


IT

Morten Tørmoen, IT-sjef
morten.tormoen@gramo.no
977 74 777

Ståle A. Olsen, systemutvikler
stale.olsen@gramo.no
926 69 505

Andreas Grannæs, systemkonsulent
andreas.grannaes@gramo.no
988 82 274


Regnskap

Martin A. Degenaars, regnskapssjef
martin.degenaars@gramo.no
907 53 115

Marianne Helleberg, regnskap, nettradio og lokal-TV
marianne.helleberg@gramo.no
22 00 77 87

Abdul Khaliq, regnskap, lokalradio og personvernombud
abdul.khaliq@gramo.no
22 00 77 86

Fant du svaret?